نوشته های یه چاقالوی نانازی

یک پست راجع به موال

چهارشنبه 18 آذر 1388 ساعت 07:30 ق.ظ

دولت مالزی هم اعلام کرد ، در نظر دارد در توالت دست به »انقلاب« بزند. پیش‌بینی می‌شود برخی از کالج‌های مالزی ، کلاس‌هایی در زمینه رعایت نظافت در توالت‌‌های عمومی برگزار کنند.
به گزارش اسوشیتد پرس، این اقدام به منظور هرچه بیشتر نزدیک شدن پاکیزکی توالت‌های مالزی ، به توالت‌های کشورهایی چون بریتانیا و سنگاپور است.
همچنین به گفته همین مقام دولتی، مدیریت توالت‌هایی که از بالاترین معیارهای طراحی و تاسیسات بهداشتی برخودارند، در این کلاس‌ها آموزش داده می‌شود..... 

منبع http://www.farus.ir/?p=174 

 

یعنی نانازی منقلب شده از این همه ابتکار دولت مالزی !! هرچی هنرهای تجسمی و فانتزی هست توی طراحی این توالت ها بکار گرفتند!! خوب به جای این همه یه بسته دستمال بذارید توی اون توالت خراب شده !! شما تصور کنید گلاب به روتون دلپیچه و شکم روش گرفتید و از اونجایی که اینجا مالزی هست و مهد تحول در توالت عمومی و در ضمن چون مسلمون زیاد داره از این توالتای خودمون هم دارند ها و معمولا آب و شیلنگ و اینا هم هست , سریعا خودتون رو به اولین توالت اسلامی میرسونید و ......... آخیششششششش!! بعد یه نگاهی به دور و بر میندازید میبینید اصلا شیلنگی در کار نیست به جاش یه سوراخی بالای اون کاسه گذاشتن که وقتی شیر رو باز میکنید باید عضو مورد نظر رو یه طوری تنظیم کنید که آب از اون سوراخه مستقیم بهش بخوره و شسته بشه که البته این امر مهارت خاصی میخواد و واقعا به اون دوره ها و کالج ها نیاز هست . قسمت هیجان انگیز ماجرا این بود که مسئولین این قسمت یادشون رفته بود فشار آب رو کنترل کنند و وقتی شیر آب رو باز میکردی یه جریان کوچولوی آب یواشکی میریخت و خوب شما تا چه حد میتونید انعطاف داشته باشید که اون عضو رو به اون آب نزدیک کنید ؟!؟! بعد نانازی تصمیم گرفت خیلی خارجی باشه و با دستمال قضیه رو رفع و رجوع کنه که متاسفانه این توالت فوق مدرن دستمال هم نداشت یعنی باید سرت رو یواشکی از در میاوردی بیرون و به اون خانومه که تمیز میکرد میگفتی یه تیکه دستمالی چیزی بده !!! 

یعنی در اون لحظات خاطره انگیز نانازی فکر میکرد این چینتا (گربه اش ) چه راحته که با دوتا دونه لیس قضیه رو تر و تمیز میکنه (هوووووووق) , شما هم در اون جایگاه بودید به بدتر از اینا هم فکر میکردید...... 

 

پ.ن. نه جان من ! نانازی هنوز اون تو نیست ! بیرون اومد و الان هم خونه هست . حالش هم خوبه ...