نوشته های یه چاقالوی نانازی

راههای رسیدن به خدا

سه‌شنبه 22 مرداد 1387 ساعت 04:52 ب.ظ

 

صوفی از پرتو می راز نهانی دانست

 

گوهر هر کس از این لعل توانی دانست
قدر مجموعه گل مرغ سحر داند و بس

 

که نه هر کو ورقی خواند معانی دانست

سلام علیکم !!

شما خوب هستید؟ نانازی هم بد نیست به لطف خدا نیم نفسکی میکشه هنوز!! فقط یه چند وقتیه داره راههای رسیدن به خدا رو تجربه می کنه چطوری؟

روی موتور نشسته یهو هوس میکنه یه ورزشی بکنه و شروع میکنه به حرکات کششی دست و پا ، دستها بالای سر ، به طرفین به عقب (به جلو نمیشه چون مانع وجود داره) البته در این میون یه جند تایی هم آینه اتومبیل جابجا میشه که هیچ اشکالی نداره ! و حالا نوبت به پاها میرسه این حالت سخت ترین وضعیت رو داره چون اول باید پاها رو از تکیه گاه خارج کنید و کی به سمت پایین بکشید بعد به طرفین و بعد به سمت بالا ..... در این میون ممکنه (فقط ممکنه ها!!) بابای بچه ها تعادلش رو از دست بده و شما ولو شید وسط اتوبان !! خوب البته در جریان هستید که آدم در این حالت چقدر به خدا نزدیک ترمیشه .......

پشت چراغ قرمز روی موتور نشسته و داره برای خودش زیرلبی آواز میخونه ، یه دفه یه دختر کوچولوی کارتونی رو میبینه (این بچه های چینی مثل کارتون هستن) شروع میکنه براش دست تکون دادن و بچه هم ذوق میکنه و هی بهم ادا و اطوار نشون میدن که چراغ سبز میشه و تا میخوان راه بیفتن نانازی یه بوس برای نی نی میفرسته ! البته نانازی فراموش میکنه که ماشین ها از موتورها سریعتر هستن و تا نانازی بوس رو بفرسته ماشین نی نی هه رفته و یه ماشین دیگه اومده جاش که توش یه آقای بشدت مشکی هندی تشریف دارن و با لب و لوچه آب افتاده به نانازی لبخند میزنن! در این لحظه اگر بابای بچه ها یهو برگرده چی میشه ؟!؟! درست حدس زدید نانازی باز هم به خدا نزدیکتر میشه !!!!

البته نانازی روی راههای دیگه ای هم برای نزدیک تر شدن به خدا کار کرده ها !! مثلا یه دفه هوس کنه اون گل بالای درخت رو بو کنه و تصمیم بگیره وایسه روی موتور ، یا اینکه تصمیم بگیره جورابش رو دربیاره و یه دفه دولا شه ! و البته خیلی راههای دیگه غیر موتوری که توی این بحث نمیگنجه !! دوستانی که واقعا مایل هستن میتونن این تمرینات رو انجام بدن و نتیجه رو کتبا برای نانازی بفرستن که نانازی در اسرع وقت روشهای دیگر رو بهشون معرفی کنه ! و البته اگر به لقاءالله پیوستید که در اون دنیا یادی از نانازی بفرمایید و در درگاه باریتعالی اذعان بدارید که این راه رو چه کسی پیش روی شما قرار داده !!

پس نوشت: ایشششش این مردا چقدر زود عصبانی میشن!!!!!!