X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
نوشته های یه چاقالوی نانازی

زنده ها رو دریابیم

سه‌شنبه 31 اردیبهشت 1387 ساعت 11:29 ب.ظ
غلام نرگس مست تو تاجدارانند


خراب باده لعل تو هوشیارانند
تو را صبا و مرا آب دیده شد غماز


و گر نه عاشق و معشوق رازدارانند


خوب! پدر بزرگ نانازی که به رحمت خدا رفت ! عجیب بود ایشون در سن نود و چند سالگی هیچگونه بیماری نداشتن !! یعنی نه قند اوره چربی و از این طور برنامه ها که معمولا سالمندان دچارشون میشن !! فقط آلزایمر داشت ! این سلامتی رو در سایه یه لایف استایل واقعی بدست آورده بود! ورزش منظم روزانه و خوردن غذاهای سالم !!


یعنی یه آدم باید چقدر خوش شانس باشه که از همه صفات خوب پدربزرگش فقط این قضیه آلزایمر بهش ارث رسیده باشه !! نه، کلا نانازی در این زمینه ها خوش شانسه ! مثلا کم پشتی موهاشو از باباش به ارث برده و بیحالتیش رو از مامانش (درصورتیکه بابای نانازی موهاش حالت داره و مامان خانوم هم اینقدر موهاش پرپشته که خیلی خوشگل دیده میشن) چاقی رو از خانواده مادری به ارث برده و پشمالویی رو از خانواده پدری .... خوب تا اینجاش دیگه باید فهمیده باشید که چه هلوییه این نانازی!!!!!


فردا تولد مامان جیگر طلای نانازیه !!! آخ که نانازی چقدر دلش برای این مامان جونش تنگ شده ! از همینجا تولد مامانش رو بهش تبریک میگه و براش آرزوی سلامتی سلامتی و سلامتی میکنه !! خبر خوب دیگه اینه که بابای نانازی تا دوهفته دیگه میخواد بیاد پیشش!!! وااااااااااای نانازی داره از خوشحالی میغشه !!! فقط از الان باید خونه رو بسابه !! از بس این بابای نانازی نسبت به همه چی حساسه و آبرو هم واسه آدم نمیذاره !! یه دفه جلوی بابای بچه ها یه چیزی میگه !!! به نانازی ها !!! بابای نانازی و بابای بچه ها دو روحن در دو بدن !!! آخ نه ببخشید .... چیز دیگه .... یه چیزی تو همین مایه ها !!! آی دل و قلوه میدن این دو تا به هم!!!! گلاب به روتون (هوووووووووووع) هی بابای بچه ها از نانازی میپرسه چیزی لازم نیست برای اومدن بابات بخریم ؟!؟!؟ خوب نانازی هم دید فرصت خوبیه گفت احتیاج مبرمی به یه بلندر دارن و اگر نباشه آبرومون جلوی بابا میره و این حرفا !!!! و این شد که در عرض سه سوت نانازی داری یک عدد بلند سه کاره شده !! حالا نانازی داره فکراشو جمع میکنه ببینه برای اومدن باباش چه چیزای دیگه ای لازم هست !!! مثلا یه موبایل باحال!! دو جلسه ماساژصورت(خوب باباش باید نانازی رو در وضعیت خوبی ببینه دیگه نه !؟!؟) .....


آها این پروژه رژیم نانازی هم کماکان در دست اقدام می باشد !! ایشان به تازگی در سایت اسپارک پیپل ثبت نام کرده و هر پنج دقیقه از این سایت براش یه ای میل میاد !!! اینا نمیگن این همه ای میل می فرستن خوب مردم کی وقت کنن برن ورزش و رژیم و این حرفا !؟!؟!؟